Єдина Країна!

Головне меню

Наша кнопка

Українські уроки про ІТ

Друзі

Підтримка української армії


Головна Web-програмування - HTML Урок2. Підтримка тегів HTML5 в браузерах

Урок2. Підтримка тегів HTML5 в браузерах
Написав admin   
Вівторок, 10 липня 2012 12:39
Переглядів: 6396

Невеличка стаття, як продовження попереднього уроку, для того, щоб ми знали, які теги HTML5 підтримують браузери і відповідно ми могли б їх застосовувати. Зразу відмічу, що всі популярні браузери в тій чи іншій мірі підтримують теги HTML5, от тільки в більшій мірі, а інші - меншій.

 

Переглянути пітримку тегів HTML5 в різних браузерах можна в російській Вікіпедії (в українській, на жаль, нічого такого не знайшов) за назвою "Сравнение браузеров (HTML5)". Але там інформація трохи застаріла, бо вже вийшли нові версії браузерів.

Тому я раджу користуватись англійськими сайтами, наприклад, The HTML5 test.

На сайті показує теги, які підтримує ваш браузер, оцінка вашого браузера щодо підтримки і іншу статистичну інформацію. В цьому сайті нам цікава насамперед сторінка з порівнянням браузерів - Compare browsers.

Тут можна вказати браузери,які необхідно порівняти за іхньою підтримкою нових тегів. Виходить доволі зручний список, по якому можна визначити чи слід застосовувати цей чи інший тег, щоб він відображався усюди добре.

Думаю в найближчі часи всі браузери перейдуть на цілковиту підтримку HTML5, а поки нам слід слідкувати за тегами, які ми використовуєм.)

 

 


( 24 Проголосувало )
Коментарі
Добавити новий
Залишити коментар
Ім`я:
e-mail:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Введіть цей настирливий код
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Підписка

Хто онлайн?

Немає
На даний момент 31 гостей на сайті

Український рейтинг
TOP.TOPUA.NET