Єдина Країна!

Головне меню

Наша кнопка

Українські уроки про ІТ

Друзі

Підтримка української арміїPHP
Встановлення локального серверу WAMP
Написав admin   
Субота, 18 травня 2013 09:21
Переглядів: 6275

Я уже розповідав про встановлення локального сервера на Денвері, деякий час він мене влаштовував, поки я не наткнувся на WAMP. Після цього я користуюсь тільки ним і цілком задоволений. Він, на мою думку має ряд переваг перед Денвером, але все по порядку. Якщо ви ще досі незнаєте чи потрібен вам сервер для веб-розробки, тоді почитайте статтю що таке локальний сервер і для чого він потрібен.


( 13 Проголосувало )
Детальніше...
 
Створення резервної копії(дампу) бази даних
Написав admin   
Середа, 28 березня 2012 20:19
Переглядів: 4595

Просто необхідним стає створення резервної копії інформації для збереження даних з вашого сайту. І причини тут будь-які: проблеми з хостингом/сервером, помилки під час редагування сайту, необачне видалення деяких записів та навіть атака на сайт хакерів=) Всі вони ведуть до часткової або повної втрати інформації, а інформація може бути дуже важлива, тому я покажу як можна створити резервну копію бази даних.


( 9 Проголосувало )
Детальніше...
 
Створення бази даних в phpMyAdmin
Написав admin   
Четвер, 09 лютого 2012 17:06
Переглядів: 10690

При роботі  з сайтами майже завжди необхідно звертатися до бази даних(або скорочено БД), це потрібно і при розробці сайту, тестуванні певних модулів  так і  при встановленні будь-якої CMS(Що таке CMS).  Тому в цій статті я покажу як просто можна створити базу даних до якої ви вподальшому зможете звертатись. Для створення будемо використовувати систему phpMyAdmin.

 


( 20 Проголосувало )
Детальніше...
 
Як встановити Денвер (Denwer)
Написав admin   
Вівторок, 21 червня 2011 22:55
Переглядів: 10099

 

Як уже згадувалось в оцій статті локальний сервер доволі важлива річ, тому при виборі який саме лок. сервер встановити на свій ПК слід керуватись тим наскільки ви «продвинуті» в веб технологіях і що ви хочете «витиснути» з сервера. На мою думку новачкам, та й не тільки, цілком підійде Denwer(читається як Денвер). В цій статті  я розкажу як встановити Denwer на ваш ПК.


( 19 Проголосувало )
Детальніше...
 
Що таке локальний сервер і для чого він потрібен
Написав admin   
Неділя, 22 травня 2011 11:14
Переглядів: 14726

Для створення сторінок на мові HTML звичайно не потрібно ніяких додаткових програм, тільки блокнот і браузер, але для більш серйозних проектів, які будуть вимагати підтримку PHP і баз даних необхідно мати веб-сервер. Чому так? Та тому що PHP виконується на стороні веб-сервера, усі запити і їх опрацювання виконує веб-сервер.


( 25 Проголосувало )
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Підписка

Хто онлайн?

Немає
На даний момент 32 гостей на сайті

Український рейтинг
TOP.TOPUA.NET