Єдина Країна!

Головне меню

Наша кнопка

Українські уроки про ІТ

Друзі

Підтримка української армії


Головна Програмування - C# Робота з Microsoft Visual C # Express Edition

Робота з Microsoft Visual C # Express Edition
Написав admin   
Четвер, 03 листопада 2011 20:00
Переглядів: 3629

Програми на C # можна писати і в простому текстовому редакторі (наприклад, в Блокноті) і компілювати (тобто перетворювати програмний код в набір команд, зрозумілих комп'ютеру) за допомогою так званого «компілятора C #», що входить до складу . NET Framework. Однак ми радимо використовувати Visual C # Express - спрощене середовище для розробки на мові C #. В ній можна розробляти і додатки для Windows, і консольні програми з текстовим інтерфейсом користувача. Visual C # Express спростить перші кроки в осягненні програмування.

 

У Visual C # Express є безліч чудових функцій, наприклад, вона вміє автоматично писати код на C #, коли ви перетягуєте на форму будь-яку кнопку або інший елемент управління. Це чудова можливість, і нею можна користуватися, але наша мета - навчитись мові C #, причому з самих її основ. Тому спочатку потрібно навчитися писати код на C # вручну, тільки так ви зможете розібратися в основах цієї мови. Додаткова інформація про середовище розробки Visual C # Express опублікована на сайті компанії Майкрософт: http://msdn.microsoft.com/uk-ua/vstudio/hh388566.

Щоб створити проект в Visual C # 2010 Express необхідно запустити саму програму, а опісля з лівого боку вибрати команду New Project.

У вікні, яке вистрибне буде перелік проектів, які можна створити (Windows Form Application, Console Application, Class Library і інші.) Справа, при виборі якогось з проектів, подається детальніший опис використання і призначення проекту.

Для прикладу виберемо Windows Form Application і натиснемо кнопку OK.

В центрі ви побачите форму нашого проекту, на неї вподальшому можна додавати кнопки,списки, написи, картинки тощо.

Зліва в вертикальному положенні є дві випадаючі вкладки – ToolBox(де розміщені різноманітні елементи(кнопки,списки, написи і інше)) та Data Sources(вкладка для роботи з базами даних).

Натиснувши F7 ми перейдемо в Редактор коду.

Спробуємо запустити проект кнопкою F5. Запуститься проект(в нашому випадку пусте вікно), тут можна побачити як буде працювати ваш проект на комп’ютері.

Це було побіжне ознайомлення з програмою Visual C # 2010 Express для загального розуміння, що і куди тикати, щоб запустити вашу програму.


( 7 Проголосувало )
Коментарі
Добавити новий
Залишити коментар
Ім`я:
e-mail:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Введіть цей настирливий код
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Підписка

Хто онлайн?

Немає
На даний момент 13 гостей на сайті

Український рейтинг
TOP.TOPUA.NET