Єдина Країна!

Головне меню

Наша кнопка

Українські уроки про ІТ

Друзі

Підтримка української армії


Головна Інший матеріал - Photoshop Добавляємо різнокольорове світло в Фотошоп

Добавляємо різнокольорове світло в Фотошоп
Написав admin   
Субота, 03 грудня 2011 16:33
Переглядів: 4502

В цьому уроці я покажу вам, як створювати сяяння і добавити настрою зображенню. Для того будемо використовувати режими накладання (blending options ), інструменти виділення і трішки вашої уяви. В результаті уроку у нас получиться красива фотографія дівчини-танцювальниці.

Команди з Фотошопу подані російською і англійською версіями, на жаль, перекладу команд на українську немає(примітка модератора).

Ну що. Приступимо до обробки фото?

Давайте почнемо. Відкрийте зображення, до якого ви хочете застосувати ефект. Автор вибрав це фото.

 

Крок 1. Потрібно відділити дівчину від фону. Зробіть це з допомогою способу, який у вас найкраще вийде. Автор використовує інструмент Перо (Pen Tool), провівши шлях навколо фігури дівчини, треба закрити контур, створивши виділену область. Розтушовку поставити в 1 піксель.

Крок 2. Скопіюйте виділення (Ctrl+C) і вставте (Ctrl+V) його на новий шар, назвіть його «Дівчина».

Крок 3. Дублюйте шар «Дівчина». Для копії того шару застосуйте корекцію Яркость/Контрастность в меню Изображение – Коррекция (Image > Adjustments > Brightness and Contrast).

Крок 4. Виділіть шар «Дівчина». Ідемо в меню Фильтр – Размытие - Размытие в движении (Filter > Blur > Motion Blur). Ставимо такі настройки Угол (Angle) – 40 градусів, Смещение (Distance) – 120. Об'єднайте шари «Дівчина» і її копію.

Крок 5. Створіть новий шар під шаром з дівчиною і назвіть його «Дим». Використовуйте інструмент Лассо (Lasso Tool), обведіть область навколо дівчини. Поставте розтушовку 150 пікс.

Крок 6. Переконайтеся, що ваш колір переднього плану – білий, а фоновий – чорний. Тепер ідемо в меню Фильтр – Рендеринг – Облака (Filter > Render > Clouds). Після цього поставте режим накладення для цього шару Перекрытие (Overlay).

Крок 7. Створіть новий шар під шаром «Дим» і назвіть його «Градієнт». Виберіть інструмент Градиент (Gradient Tool) і клацніть, щоб визвати Редактор Градієнта. Поставте колір переднього плану (foreground) #c6229e і заднього (background) плану #1dbdda. В настройках інструмента поставте Линейный(Linear). Проведіть градієнт від лівого верхнього кута до правого нижнього, поставне непрозорість цьому шару 60%.

Крок 8. Поставте шару «Градієнт» режим накладення Перекрытие (Overlay), потім злийте слої «Дим» і Градієнт». У вас має вийти так як на картинці нижче. Можна трішки побавитися з різними кольорам градієнта і іншими режимами накладення для шару «Градієнт».

Крок 9. Створіть новий шар під шаром «Градієнт» і назвіть його «Сяяння». Використовуйте білу м’яку Кисть (Brush) , замалюйте кісточкою краї дівчини. Це створить ефект спеки позаду дівчини.

Крок 10. Зробіть активними інструмент Кисть  (Brush tool), зайдіть в палітру настройок кисті (F5) і введіть наступні настройки, так як показано на зображенні нижче. Збережіть цю кисть, нажавши Сохранить новую кисть (Create New Brush) і назвіть її "Splash". Потім ви знову можете її вибрати в палітрі кистей і користуватися пізніше коли забажаєте. Проведіть кистью по зображенні як на картинці нижче. Добийтеся бажаного ефекту.

Крок 11. Створіть новий шар, назвіть його «Полоси». Назва говорить сама за себе. Ми збираємося зробити світлові полоси. Щоб зробити їх, виберіть інструмент Полигональное лассо (Polygonal Lasso Tool) і створіть трикутник. Потім, використайте білу м’яку кість, підмалюйте протилежну сторону основи трикутника. Ви можете також побавитися з різними формами і розмірами, щоб створити ефект, який ви захочете.

Крок 12. Тепер зробимо освітлення на самій дівчині. Для цього, створіть новий шар, вище шару «Дівчина» і поставте йому режим накладення на Осветление основы (Color Dodge). Завантажте контур дівчини, який ви зробили раніше в палітрі контурів або скористайтесь комбінаціями клавіш Ctrl+ клік по мініатюрі шару з дівчиною. Загрузиться виділення. Використовуючи інструмент Пипетка (Eyedropper Tool), виберіть колір світла навколо дівчини, який ми зробили раніше і тим самим кольором, м’якою кісточкою, поводимо по внутрішньому контуру виділеної області.

Крок 13. Тепер ми створимо світлові лінії. Створіть новий шар з назвою «Лінії» вище шару з дівчиною. Поставте колір переднього плану (foreground color) білим, виберіть інструмент Кисть (Brush Tool) і відкрийте вікно настройок кисті. Виберіть м’яку кисть, приблизно 9 пікс. В вкладці Динамика формы (Shape Dynamics) поставте Колебание размера (size jitter control) на нажим пера (Pen Pressure). Це надасть мазкам кисті інтересний ефект.

Крок 14. Використовуючи інструмент Перо (Pen tool), створіть декілька ліній (дивіться фото). Після цього натисніть ПКМ і виберіть опцію - Выполнить обводку контура (Stroke Path). Відкриється вікно настройок. В ньому необхідно поставити Кисть (Brush) і поставити галочку в вікні Имитировать нажим (Simulate Pressure). Натискаємо ОК. Після того, ваші лінії зроблені пером, обведуться кісточкою.

Крок 15. Тепер двічі клацаємо по шару з лініями, щоб визвати Стили слоя (Blending Options). Застосовуємо Внешнее свечение (Outer Glow). Настройки використайте як на зображенню нижче.

Крок 16. З допомого маски шару, за бажанням, ви можете забрати деякі частини ліній, які попадають на дівчину. А також можете додати більше елементів до зображення, щоб заставити виглядати його ще більш унікальним.

Ось фінальний результат:

 

Переклад: Доротич Сергій.

Джерело: www.photoshop-master.ru


( 7 Проголосувало )
Коментарі
Добавити новий
степан  - хех   |2011-12-24 09:22:30
давайте серйозніші уроки. це смішний урок
Адміністратор   |2011-12-26 16:19:57
avatar для досвідченого Фотошопера можливо і
смішний, а для початківця - не дуже
Залишити коментар
Ім`я:
e-mail:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Введіть цей настирливий код
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Підписка

Хто онлайн?

Немає
На даний момент 33 гостей на сайті

Український рейтинг
TOP.TOPUA.NET