Єдина Країна!

Головне меню

Наша кнопка

Українські уроки про ІТ

Друзі

Підтримка української арміїЩо таке RSS?
Написав admin   
Вівторок, 09 серпня 2011 22:29
Переглядів: 3667

Напевно багато хто з тих хто читає дану статтю задумувався хоч раз про те, що забагато часу проводить в інтернеті, зокрема переглядаючи свої улюблені сайти/блоги. Саме така проблема доволі поширена у світі і саме задля економії вашого часу була створена технологія RSS.

 

RSS відноситься до XML-форматів і уже має декілька модифікацій(найновіша на даний час Really Simple Syndication RSS 2.0), використовується для постачання інформації, що часто змінюється, наприклад нових статтей на сайті, новин, нових повідомлень на блозі, анонсів і т.д.

 

RSS ще часто називають «стрічкою» або  «каналом».

Отже, для чого нам потрібно цей RSS?

Якщо ви заходячи в інтернет «кидаєтесь»  переглядати новини на ваших улюблених сайтах, а виявляється що оновлень зовсім немає - ви втрачаєте час, якщо ж навіть оновлення є, то це не означає що саме це ви шукали,або саме це вам цікаво читати. Можливий другий варіант,коли на сайті безліч рубрик, тем,  які вас цікавлять і щоб взнати про наявність оновлень треба передивитись їх усіх. Це вбивання часу на кліканню по лінках і перезавантаженню сторінок.

Часто на такий перегляд(якщо сайтів багато) витрачаються години=)))

Підписавшись на стрічку RSS вона автоматично буде надсилати вам оновлення з сайтів на спеціальну сторінку в інтернеті або програму на комп’ютері, які ще називають «рідерами».

Які переваги ви отримуєте:

- економія часу

-ви миттєво отримуєте оновлення з ваших сайтів

- в стрічці новин ви бачите попередній перегляд статті або усю статтю повністю, тобто зразу бачите цікава вам ця новина чи ні

- економите трафік(якщо у вас лімітований інтернет)

Щоб підписатись на RSS вам потрібно спочатку вибрати, що ви будете використовувати для перегляду RSS-стрічок — програму на комп’ютері або онлайн-рідер.

Наприклад, якщо ви хочете мати встановлену програму,тоді можете вибрати з Mozilla Thunderbird, FeedDemon, FeedReader, News Fire або інші.

До онлайн-рідерів відносять  — Google Reader, Bloglines, RSS.I.UA і інші.

Після того як ви установили програму або зареєструвались в онлайн-рідері можна додавати RSS стрічки улюблених сайтів. На багатьох сайтах і блогах є оранжеві значки(такі як  картинка до цієї статті або трішки модифіковані), якщо їх натиснути з’являться опції підключення, серед  яких представлені найрозповсюдженіші рідери. Якщо ж у вас нічого не виходить можна вручну прописати в вашому рідері, скопіювавши посилання на RSS.

Сучасні браузери мають підтримку RSS. Для прикладу я покажу як можна додати «Українське програмування» в ваш RSS-рідер з допомогою Opera або Firefox.

Отже, відкрийте головну сторінку сайту.

Opera: і справа біля рядку адреси помітите значок RSS, натискаєте на ньому і вибираєте RSS 2.0, після цього у браузері відкриється нова сторінка, де можна вибрати з списку рідер і натиснути кнопку «Підписатись» або скопіювати посилання в рядку адреси і вручну додати його в свій рідер.

Firefox: відкриваємо з меню Закладки->Підписатись на цю сторінку->Підписатись на RSS 2.0, а дальше відкриється сторінка підписки і аналогічно як і у Opera зможете або автоматично підписатись,або додати сайт вручну у ваш рідер.

 

r

Бажаю вам тільки цікавих і хороших новин у вашому рідері!=)))

 

Як приклад використано статтю з сайту Українська блогосфера.


( 3 Проголосувало )
Коментарі
Добавити новий
Залишити коментар
Ім`я:
e-mail:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Введіть цей настирливий код
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Підписка

Хто онлайн?

Немає
На даний момент 6 гостей на сайті

Український рейтинг
TOP.TOPUA.NET