Єдина Країна!

Головне меню

Наша кнопка

Українські уроки про ІТ

Друзі

Підтримка української армії


Головна Інший матеріал - Internet 11 питань, які задають веб-дизайнеру перед прийняттям на роботу

11 питань, які задають веб-дизайнеру перед прийняттям на роботу
Написав admin   
Неділя, 27 листопада 2011 10:03
Переглядів: 5640

Більшість компаній не мають проблем при пошуку веб-дизайнерів,  в наші дні графічний і веб-дизайн стали одними з найпопулярніших спеціальностей в університетах. Проблема виникає з пошуком веб-дизайнерів які знають свою справу і можуть забезпечити захист вашої інформації. Подивимось правді в очі — все більше і більше фірм в пошуку розвитку власних сайтів. Це має декілька важливих переваг, задля поліпшення безпеки більшість компаній мають вагому  причину тримати веб-розробників(і вихідний код) в межах компанії. Чи хочете ви тимчасового дизайнера чи іншу людину , щоб він попав у ваш список співробітників, для цього існує кілька критичних питань, щоб бути впевненим, що ви не втратите 3 місяці … або ще гірше.

 

 

1. Ви маєте портфоліо?

Спитайте, щоб побачити, що уже створено дизайнером. Це буде великим джерелом розуміння здібностей дизайнера. Якщо ваша співбесіда через комп’ютер, знайдіть час, щоб переглянути кілька сайтів, де працював дизайнер, щоб побачити їхню роботу. Це дозволить запитувати на льоту і копати глибше, в той час як перед вами його роботи.

2. Яких розмірів проекти ви завершили?

Інше важливе питання, яке дає знати чи веб-дизайнер працював на проектах еквівалентних проекту ваших розмірів. Якщо він працював тільки в великих командах, то він має певну спеціальність, але потребує допомоги з загальною роботою. З іншого боку, якщо він працював тільки на маленьких проектах інтеграція з вашим великим проектом може бути понад його можливості.

3. Як ваші вміння в AJAX?

Інтерактивність є новою нормою. AJAX підтримка стає універсальною, вам потрібні дизайнери, які хоч в основному вміють працювати з інструментами торгівлі і стандартів.

4. Ви можете працювати з HTML5?

Нові стандарти означають перегляд старих технологій. Веб-дизайнери повинні бути швидкі з HTML5, особливо в тих областях, що мають відношення до вашого сайту. Відео і API тільки дві ключові сфери HTML5, які важливі, тож ви побачите які знання цих технологій присутні і чи буде ввімкнено червоне світло.

5. Чи можу я побачити ваш CSS?

Звичайно, CSS є важливою частиною інтеграції стандартів форматування по всьому сайту. CSS стає все більше частиною того, як мають бути побудовані веб-документи, це завжди добре передбачити це заздалегідь. Перегляньте кілька CSS приклади, якщо є така змога, і подивіться чи ніякі проблеми не виникли.

6. Який ваш улюблений браузер і чому?

Це гарне питання, тому що це розвиває основу для розмови. Це більше для того, щоб почути, як дизайнер, що сидить перед вами, отримує відчуття переваг браузера. Змішайте запитання, запитавши, який браузер він ненавидить і чому

7. Ви впроваджуєте пошукову оптимізацію?

Пошукова оптимізація має важливе значення для того щоб ваш веб-сайт отримував більше пошукового трафіку. Чи знає дизайнер основи СЕО і чи знає він, як інтегрувати їх у дизайн?

8. Чи ви знайомі з розділом № 508?

Нормативно-правова база це просто ще один рівень складності нашої промисловості, а в розділі 508 відповідність стає все більш важливою в певних секторах. Чи має дизайнер розуміння і має досвід у розробці з розділом 508 на увазі?

9. З якими мовами програмування ви можете працювати в сьогоднішній день?

Сайти  додатків. Коротко із самого основного, статичні HTML документи ручного кодування в Notepad, більшість веб-сайтів вимагають базові знання PHP, C мов та інтеграції з базами даних. Переконайтеся, що ви розумієте, які можливості у дизайнера. Не думайте, що вони можуть впоратися з мовою, яку ви використовуєте, не питаючись.

10.  Як ви будете тримати наш сайт у безпеці?

Безпека з будь-якої контактної інформації і дані кредитної картки є абсолютною необхідністю для будь-якого веб-сайту. Навіть якщо вам інтегрувати Paypal і нехай вони керують частиною безпеки, ваш дизайнер повинен зрозуміти, як захистити дані і навіть передбачити можливі проблеми з безпекою.

11.  Ваші рекомендації?

Завжди просіть рекомендації. Ви можете думати ви, що перед вами геній кодування, але з останнього місця роботи ви побачите епічний World of Warcraft саме перед основним впровадженням на сайт. Приділіть час вивченню рекомендацій.

 

Маючи ці питання на увазі, які ще питання треба поставити? Будь-яке просте питання,яке може вийти поза межі і виявити основні проблеми?

 

 

Переклад: translated by wertomaniak

Оригінал: blog.boxedart.com/general-knowledge/11-questions-to-ask-before-hiring-a-web-designer


( 6 Проголосувало )
Коментарі
Добавити новий
Залишити коментар
Ім`я:
e-mail:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Введіть цей настирливий код
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Підписка

Хто онлайн?

Немає
На даний момент 27 гостей на сайті

Український рейтинг
TOP.TOPUA.NET