Єдина Країна!

Головне меню

Наша кнопка

Українські уроки про ІТ

Друзі

Підтримка української армії


Головна Інший матеріал - Залізо Материнська плата

Материнська плата
Написав Web Master   
Неділя, 01 січня 2012 20:11
Переглядів: 8248

Материнська плата (у комп'ютерній термінології Motherboard або просто MB) — це базовий пристрій системного блоку, в який вставляються всі інші пристрої. Саме материнська плата об'єднує і зв'язує між собою всі пристрої комп'ютера, а також регулює їх спільну роботу. Можна сказати ще і по-іншому: через материнську плату всі пристрої комп'ютера спілкуються між собою, обмінюються інформацією і взагалі можуть один з одним разом працювати.

Материнську плату ще інколи називають системною платою, а на комп'ютерному сленгу вона «мать», «материнка», «матуся», «мамаша». Отже не дивуйтеся з фраз типа: «У мене вчора мамаша глючила, я над нею цілу годину бився, поки все нормально запрацювало». Зазвичай материнська плата розташовується вертикально, уздовж однієї з бічних стінок системного блоку і має розмір майже зі всю бічну стінку.

Досить часто зустрічаються материнські плати, в які виробники спочатку включили (інтегрували) який-небудь пристрій - наприклад, звукову плату (що відповідає за роботу із звуком), відеокарту і мережеву карту. Такі об'єднання не дуже хороші і надійні, але вони істотно зменшують вартість комп'ютера.


( 28 Проголосувало )
Коментарі
Добавити новий
Залишити коментар
Ім`я:
e-mail:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Введіть цей настирливий код
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Підписка

Хто онлайн?

Немає
На даний момент 29 гостей на сайті

Український рейтинг
TOP.TOPUA.NET