Єдина Країна!

Головне меню

Наша кнопка

Українські уроки про ІТ

Друзі

Підтримка української армії


Головна Програмування - C++ Основне про С++

Основне про С++
Написав Balyuk9   
Субота, 12 січня 2013 15:56
Переглядів: 6771

Усі програми, які ми знаємо записуються у пам’яті, як набір команд для процесора. А процесор може розуміти тільки двійкову форму запису, тобто числа 1 і 0.  Отже, програми також повинні бути записані у цій формі. Раніше так і програмували, записували код у двійковій формі, але це було важко і було вирішено замінити де-які команди англійськими словами. Це настала нова епоха програмування Assembler. І для того, щоб процесор його розумів, потрібно було перевести цю програму в двійкову форму. Цей етап називався Трансляцією. Assembler - мова низького рівня.

Пізніше були створенні мови високого рівня (до них також належить C++). Їх особливістю є те, що вони сильно наближенні до звичайної мови, якою ми спілкуємося. А етап переводу в двійкову форму назвали компіляція. Отже, ви вже знаєте для чого компіляція. Її порівнюємо із працею перекладача, адже ЦП не знає наших мов (надіємося, що в майбутньому його навчать ).

Йдемо далі. Взагалі мов програмування є багато. Ми будемо вивчати C++.

С++ -- це мова програмування високого рівня. Вона була створена у 1979  Б'ярном Страуструпом і називалася «Сі з класами». Пізніше, у 1983 вона була перейменована у С++. У 1990-х роках С++ стала однією з найуживаніших мов програмування загального призначення. Мову використовують для системного програмування, розробки програмного забезпечення, написання драйверів, потужних серверних та клієнтських програм, а також для розробки розважальних програм таких як відео ігри. С++ суттєво вплинула на інші, популярні сьогодні, мови програмування: С# та Java.

Так як і наша мова, мова програмування має такі ж складові (букви, слова, речення, знаки пунктуації), але вони називаються по-іншому (не має значення як, ми ж не будемо здавати іспит в інституті ). Отже, нам потрібно складати твори (як у школі ). А як складати, ми будемо вчити довго і весело. В любому навчанні головне, щоб було весело і коротко, тоді буде краще запам’ятовуватись  Для того, щоб писати нообхідно завантажити Інтегроване середовище розробки, з ним набагато легше писати програми. Я пораджу вам Dev C++ (я особисто нею користуюся).

 

Завантажити  Dev C++

 

Матеріал був взятий сайту Програмування мовою С++


( 10 Проголосувало )
Коментарі
Добавити новий
Залишити коментар
Ім`я:
e-mail:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Введіть цей настирливий код
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Підписка

Хто онлайн?

Немає
На даний момент 29 гостей на сайті

Український рейтинг
TOP.TOPUA.NET