Єдина Країна!

Головне меню

Наша кнопка

Українські уроки про ІТ

Друзі

Підтримка української арміїМайбутнє Flash
Написав admin   
Понеділок, 26 грудня 2011 22:02
Переглядів: 3337

 

Багато хто чув, а хто не чув, то зараз дізнається, про відмову від офіційної підтримки мобільного Флешу (Flash). Незнаю як на вас, але мене це таки трохи вразило, враховуючи те, що я почав цікавитись цієї технологією. Саме тому я вирішив розібратися, що ж чекає в майбутньому на Flash.

Пошукавши у неті інформацію по цьому питання, я натрапив на величезну кількість коментарів такого типу: «Flash помер», «це кінець технології Flash» і т. д. і т. п.

Флеш в інтернеті доволі поширений — це різноманітні сайти на флеші, найрізноманітніші банери і ефекти, онлайн-сервіси, а також величезна кількість ігор.

Звичайно, що багато людей будуть змушені полишити Flash-розробку або перекваліфіковуватись під HTML і Adobe Air. Чому саме ці технології? Та тому, що Адобе буде просувати програми на платформі Adobe AIR, а також брати участь в розвитку технології HTML5, так визначила вона свою подальшу стратегію.

Прочитавши на офіційному блозі розробників про цю подію, я дійшов висновку, що з флешем не покінчено, а просто відбулась певна зміна пріоритетів. Насамперед, Adobe відмовляється розробляти нові версії Flash Player для мобільних пристроїв і відкриває для доступу вихідні коди.

Для мобільних пристроїв Адобе переходить на широку підтримку Adobe AIR і радить флеш-розробникам працювати з цією технологією. Ці зміни(зокрема і заощаджені гроші) Адобе планує спрямувати на підтримку в розвитку HTML5, як найкращого інструменту для створення контенту для браузерів мобільних пристроїв.

Адобе і надалі буде розвивати Flash для персональних комп’ютерів, а це неабищо — це велетенський простір для розробок, враховуючи те, що Flash Player встановлений практично на усіх комп’ютерах світу.

Adobe AIR буде новим інструментом для створення додатків для мобільних пристроїв, крім того Адобе повідомляє про створення спеціальних можливостей для плавного переходу від Flash до HTML-розробки.

Тому, не слід списувати Flash і забувати його, він і дальше являється сильним гравцем на світовому ринку інтерактивних додатків та програм. Від HTML5 і Flash очікують нове покоління веб-застосунків і програмного забезпечення, як для PC так і для мобільних пристроїв.


( 11 Проголосувало )
Коментарі
Добавити новий
Залишити коментар
Ім`я:
e-mail:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Введіть цей настирливий код
Русская редакция: www.freedom-ru.net & www.joobb.ru

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Підписка

Хто онлайн?

Немає
На даний момент 16 гостей на сайті

Український рейтинг
TOP.TOPUA.NET